Hakkımızda

Perli Towers

Alanya bölgesinde inşaat sektörünün deneyimli kuruluşlarından olan ‘’Perli İnşaat’’ 2000 yılında kurulmuştur. O günden bu güne inşaat alanındaki faaliyetlerini aralıksız sürdürmekte olup özellikle bina,konut,villa ve iş merkezi yapmaktadır. Ayrıca tarım sektöründe de faaliyet göstermektedir. 20 yılda konut villa ve iş merkezinden oluşan 14 projeyi tamamlamış,tarım sektöründe de 200.000 m2 örtü altı sera yatırımı gerçekleştirmiştir. Firmamızın köklü geçmişinden gelen güç ile yenilikçi,güvenilir ve dürüst anlayışını koruyarak çalışmalarını tüm hızıyla devam ettirmektedir. Alanya İncekum bölgesinde inşa ettiği konutlar ile yüzlerce aileyi konut sahibi yapmıştır. Perli İnşaat ürettiği konutlarda tüm taahütlerini zamanında eksiksiz yerine getirmenin verdiği güvenle tanınmaktadır.

Perli Towers

Misyon

Perli İnşaat, deneyimli ve güler yüzlü çalışanları ile yaptığı konutlarda, müşteri memnuniyetinden ve İnşaat kalitesinden ödün vermeden içerisinde tüm sosyal aktiviteleri barındıran, muhteşem peyzaj uygulamaları ve yaşam konforunu ön plana çıkaran çağdaş yapılar üretmek misyonuyla çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Vizyon

Alanya/Avsallar Merkezli kurulan Perli Turizm İth.İhr.İnşaat ve Tic.Ltd.Şti Avsallar bölgesinde kaliteden ödün vermeden yaptığı profesyonel uygulamaları ile sektöründe lider firmalardan biri olarak ,güvenilirliği esas alan prensipleriyle örnek olarak gösterilmeye devam etmeyi hedeflemektedir.

İlkelerimiz

Perli İnşaat,kalitenin oluşturulması,geliştirilmesi ve etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi için gerekli olan tüm faaliyetlerini yerine getirme kararlılığındadır. Perli İnşaat; güncel kanun-tebliğlerini takip etmeyi, inşaat yapım sürecinde Uzman personel ve çözüm ortakları ile çalışmayı, hizmetlerini başarıya odaklı bir çalışma sistemiyle sunmayı, sorumluluk bilinci ile satış ve satış sonrası müşterilerine destek vermeyi kendine ilke edinmiştir.

Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin

İletişim